o stronie

O stronie – Marcin Jelonek

Jestem farmaceutą. Od początku pracy w aptece starałem się doskonalić jakość współpracy z pacjentem, ale także tworzyć jej wartość za pomocą dostępnych narzędzi marketingowych. Na stronach pharmacymanagement.pl staram się przybliżyć elementy strategii marketingowych aptek, jak tworzyć silna markę placówki oraz jak skutecznie zarządzać sprzedażą, nie zapominając o etyce zawodu farmaceuty i zdrowiu pacjenta.

Każdy pracownik apteki powinien znaleźć tu ważne i istotne dla siebie informacje dotyczące wspierania opieki farmaceutycznej narzędziami marketingu i budowania silnej marki apteki. Korzystając z najnowszych teorii marketingowych, ale także doświadczenia innych uczestników rynku aptecznego mamy okazję wspierać nasze apteki i dzięki kreatywności stawać się bardziej konkurencyjnymi na rynku. Nie zapominajmy, że w całym systemie najważniejszy jest pacjent, jego satysfakcja i zadowolenie. Na łamach bloga postaram się także, wyjaśnić dlaczego niektórzy farmaceuci mają większe obroty a inni mniejsze i w jaki sposób wykorzystać w naszej pracy najnowsze osiągnięcia psychologii, marketingu, ekonomii i zarządzania.

Zmieniające się otoczenie prawne i coraz większa konkurencja wymaga od nas  zdecydowanych zmian, które pomagają dostosować się do dynamicznego rynku.

Przytaczane przykłady pochodzą z mojej praktyki i doświadczenia, ale także są zaczerpnięte z rozmów z pracownikami aptek, z którymi miałem okazję pracować i poznać. Wykorzystuję także wiedzę zdobytą w trakcie studiów podyplomowych Marketing Farmaceutyczny na Rynku Farmaceutycznym, gdzie w trakcie kontaktu z wykładowcami   – doświadczonymi i wieloletnimi uczestnikami rynku farmaceutycznego miałem możliwość zdobycia praktycznej wiedzy na istotne tematy.

Zapraszam i zachęcam do dzielenia się opiniami na temat poruszanych zagadnień.

Kontakt do autora:

mail: marcinjelonek87@gmail.com

tel.: 663318628

© All Right Reserved